MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14613245
nr 1461 3245
Stolar
ett par, Björk, 1920-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:52:55
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)